Bielizna king size XXL

Duże jest piękne

Króluje miseczka DD

Jeśli ktoś sądzi, że najbardziej popularna miseczka stanika to B, bardzo się myli. Kształty Rubensowskie królują. Pięć lat temu najbardziej popularnym rozmiarem stanika w Stanach była miseczka C, a dziesięć lat temu B. Dzisiaj zgodnie z tym, co podają gazety New York Times czy NY Daily News, najbardziej popularny rozmiar to DD, czyli biust w pełni. Oczywiście po wybiegach, na pokazach mody, wciąż biegają panie prawie bez biustu, ale zgodnie z danymi, opartymi na skali, dokonywanych w sklepach zakupów i zamawianych produktów pełny biust i staniki w rozmiarze plus size są dzisiaj bardziej poszukiwane niż kiedykolwiek wcześniej. Firmy bieliźniarskie zaczynają przestawiać się na produkcję staników w dużych rozmiarach.

Wysoka jakość

W stanikach tego typu też są zasadnicze różnice. Inaczej będzie musiał być zaprojektowany stanik dla kobiety o pełnych kształtach, a inaczej dla takiej, która choć szczupła ma pełny biust. Jedno jest pewne- każda kobieta zasługuje na piękny, wygodny, dobrze dopasowany i na pewno nie nudny stanik. Niestety przyzwyczajono kobiety o pełnych kształtach do tego, że bielizna dla nich jest szyta w tej samej fabryce, co namioty i w związku z tym jest wykonywana z takich samych beznadziejnych tkanin. Teraz już z tym koniec. Kobieta z dużym biustem ma prawo do pięknego stanika. Na świecie jest wiele liczących się firm, produkujących staniki właśnie dla pełnych biustów. W tej chwili wiele z nich specjalizuje się w stanikach dla plus size. Ich produkty mają wspaniałe modne fasony, nowatorskie rozwiązania i piękne kolory. Również materiały z jakich są wykonywane są wyjątkowej jakości. W salonach Li Parie panie z pokaźnym biustem znajdą duży wybór biustonoszy dla dużego rozmiaru piersi specjalnie projektowanych dla nich np. model Foruna Black Bra lub Blanca Soft . Przy dużych rozmiarach miseczki detale i jakość materiału zaczynają mieć zupełnie inną wartość. Więcej widać i w związku z tym ważny jest odpowiedni design, który sprawi, że jednak, mimo sporej wielkości, produkt będzie miał wciąż tę samą lekkość, co rozmiar dużo mniejszy.

Duży biust w każdym wieku

Firmy przodujące w produkcji biustonoszy dla dużych piersi nie zapominają o młodszym pokoleniu, ponieważ już młode panny miewają pokaźne biusty. Staniki dla tej grupy odbiorczyń muszą być jednocześnie stylizowane w sposób młodzieżowy i spełniać dobrze swoje funkcje. Najprościej osiągnąć ten efekt poprzez dobranie odpowiedniego wzornictwa, materiałów, ich kolorystyki. Staniki dla młodych kobiet o pełnych kształtach nie muszą być bardzo zabudowane. Balkonetki świetnie sprawdzają się w tej roli. I oczywiście cudownie kolorowe koronki, satynowe tasiemki, kokardki, wszystko co decyduje o atrakcyjności stanika. Firmy bieliźniarskie dbają o to, by również panie w kwiecie wieku, o pełnych kształtach mogły oszałamiać pięknem swoich biustonoszy. Wyroby te są niejednokrotnie bardzo wyrafinowane, wykonane z wielkim kunsztem, ze szlachetnych materiałów i zdobione z niezwykłą elegancją w każdym detalu. Duże staniki z pewnością nie muszą być nudne, nawet te jednobarwne, ale wykonane z błyszczących tkanin robią wspaniałe wrażenie.

Ceny na każdą kieszeń.

Niestety staniki dla pełnych biustów nie mogą być tanie. Po pierwsze spełniają  o wiele bardziej wymagającą rolę niż zwykłe staniki. Ich konstrukcja musi być taka, by mogły ulżyć plecom, ramionom, a jednocześnie sprawić, by biust wyglądał atrakcyjnie. Naturalnie wszystkiego potrzeba do ich wykonania więcej, a to podnosi ich cenę. Jakość materiałów musi być również o wiele lepsza, by wspaniale prezentowały się na większej powierzchni ciała, by nie czyniły stanika zwyczajnym i nudnym. Firmy bieliźniarskie starają się dotrzeć do klientek o różnej zasobności portfela, więc pojawiają się tańsze wersje staników dla pań o pełnych kształtach. Zabawne kolory i wzory, nieco tańsze materiały, ale fasony równie udane, jak te z najwyższej półki. I ceny przystępne. Najważniejsze, by było wygodnie i nie nudnie.

One thought on “Duże jest piękne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *